Autolakovňa

LakovňaSpoločnosť MIGMA,s.r.o. ponúka autolakovnícke práce pre osobné, užitkové automobily, lakovanie motocyklov a lakovanie diskov. Autolakovňa, ktorá bola dokončená v auguste 2008 je vybavená špičkovou lakovacou kabínou značky BLOWTHERM a prípravným pracoviskom pre štyri automobily.
Vzhľadom k tomu, že spoločnosť MIGMA, s.r.o. spôsobí na trhu už 20 rokov v oblasti predaja a distribúcie autolakov a lakovníckych pomôcok a zároveň je priamym dovozcom viacerých lakovníckych komodít, v autolakovni sa pracuje s tými najkvalitnejšími technológiami a materiálmi, ktoré sú dostupné na trhu.
Problémom  nie je ani priemyselné lakovanie, pokiaľ je to dispozične v rámci lakovacej kabíny možné. 

Naša firma ponúka vo svojich priestoroch aj karosárske práce ako sú výmena poškodených dielov za nové, vyklepanie a vyrovnanie poškodených častí karosérie, dopasovanie.

Ďalšou službou, ktorú spoločnoť MIGMA, s.r.o. v priestoroch autolakovni ponúka je leštenie automobilov. Jedná sa o strojové leštenie častí karosérie, ktorým dokážeme odstrániť drobné škrabance a zároveň dosiahnuť vysoký lesk leštených častí. Použitím správnej technológie leštenia a kvalitných prípravkov dokážeme lesklosť povrchu udržať až do jedného roku.

Autolakovňa zároveň slúži aj ako výukové centrum pre názorné ukážky a praktické  zaškolenie predajcov, distribútorov a lakovníkov pracujúcich s produktmi spoločnosti MIGMA, s.r.o.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x