O nás

MIGMA, s.r.o.

Spoločnosť MIGMA, s.r.o. sa zaoberá predajom a distribúciou výrobkov potrebných pri povrchovej úprave automobilov a zároveň ponúka lakovnícke a karosárske práce.

Spoločnosť MIGMA, s.r.o. bola založená v roku 1995 spojením dvoch fyzických osôb a pôsobila pod názvom MIGMA - združenie.

Od roku 2004 pôsobí ako MIGMA, s.r.o. .

V roku 2008 sme vystavali vlastnú lakovňu, ktorá slúži aj ako výukové centrum a centrum technickej podpory pre prácu s výrobkami ponúkanými našou firmou.

V roku 2009 sa naša firma stala výhradným dovozcom produktov firmy PALINAL.

Počas svojho dlhoročného pôsobenia sa snažíme aby ste boli spokojný a preto sme náš sortiment výrobkov presne prispôsobili požiadavkám trhu v oblasti autoopravárenstva a priemyslu.

Snažíme sa Vám ponúkať čo najširší sortiment výrobkov v najvyššej kvalite súčasne s dostatkom informácií a technickou podporou.

MIGMA, združenie 1995
MIGMA, s.r.o. 2004

 

PALINI VERNICI

PALINI VERNICI S.r.l.

História spoločnosti
Spoločnosť PALINI VERNICI bola založená v roku 1945 bratmi Palini. Začiatkom 50-tych rokov bola spoločnosť veľká a mala viac ako 600 lakovníkov a iných pracovníkov. Mala tiež veľkú spotrebu farieb, čo viedlo spoločnosť k rozhodnutiu vyrábať vlastné farby.

Nesmierne dôležité začlenenie do najlepších európskych technológií cez medzinárodné partnerstvá bolo najlepšou príležitosťou na začatie produkcie a komercionalizácie inovovanej škály produktov PALINAL v oblasti autoopravárenstva (plniče, polyester produkty a vlastné vrchné laky do 60 º).

História spoločnostiV roku 1978 spoločnosť ukončila fázu medzinárodnej spolupráce a začala dôležitý výskumný program vo vlastných laboratóriách.

Prítomnosť vysoko kvalifikovaných zamestnancov a prvotriednych technikov a colorimetristov dovolila spoločnosti robiť si meno na medzinárodných trhoch s inovatívnou a vysoko kvalitnou ponukou produktov pre dielne (lakovne) a priemysel.

Vysoký objem produkcie rozhodol, že počas roku 1989 vystavali novú výrobnú jednotku s modernými zariadeniami schopnými uspokojiť zvyšujúce sa požiadavky na PALINAL produkty.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x