PLNIČE A ZÁKLADY  

Plnič akrylový HS Palinal /873. 1151 (biely), 873. 2251 (čierny)/

Balenie: 2,5l, Pomer miešania: 4:1

Dvojkomponentný akrylový HS plnič sa vyznačuje výbornými plniacimi vlastnosťami, ľahkou aplikáciou, schnutím a  výborným brúsením. Možnosť farebného tónovania vzájomným zmiešaním, čo je výhoda hlavne pri vodou riediteľných bázach a problematických bázach, kde sa vyžaduje presne predpísaný podklad.

 

Plnič jednokomponentný Palinal /100 F 1111 ,biely, 100 F 2222 čierny/

Balenie: 1L

Jednokomponentný plnič na vodnej báze s veľmi nízkym obsahom VOC. Excelentná prilnavosť aj na holý kov, hliník, oceľ, tvrdý plast a ABC plast. Výborne sa brúsi a dá sa použiť „mokré na mokré“. Opäť možnosť vzájomného zmiešania.

 

Základný plnič WASH Primer Palinal /868.2000/

Balenie : 1L, Pomer miešania : 1 : 1

Dvojkomponentný EKOLOGICKÝ primer bez obsahu olovených derivátov, chrómu a ťažkých kovov. Primer na vynilovej báze sa vyznačuje excelentnou antikoróznou ochranou a priľnavosťou na kov, hliník a zinok. Využívame ho hlavne na uzatvorenie prebrúsených a tmelených častí pred nanášaním plniču. Vrstva by nemala presiahnuť hrúbku 20 mikrónov.

Nie je možné naň použiť polyestery a nitro !

 

Základný plnič EPOXY Primer Palinal /881.7777/

Balenie : 3L, Pomer miešania : 3 : 1, 4 : 1

Dvojkomponentný epoxydový primer sa vyznačuje vysokou antikoróznou ochranou a priľnavosťou na kov /najlepšie obrúsený/, zinkové platne a hliník. Možnosť využitia „mokré na mokré“.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x